Nabídky práce v prodejně barev

Vedoucí prodejny a nákupu

Náplň práce:

  • Provozní a organizační vedení prodejny.
  • Personální zabezpečení - nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
  • Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
  • Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
  • Jednání s dodavateli, nákup zboží - udržování optimální skladové zásoby.
  • Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
  • Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
  • Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
  • Pravidelný reporting vedení společnosti.

Očekáváme od Vás:

  • Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
  • Alespoň základní znalosti sortimentu barvy-laky.
  • Obchodní duch a manažerské schopnosti.
  • Výbornou komunikační zdatnost.
  • Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup.
  • Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám:

  • Fixní mzdu 44 000 Kč a dosažitelné měsíční bonusy až 36 000 Kč.
  • Výrazné slevy na náš sortiment.
  • Příspěvek na stravu až 2700 Kč.
  • Odměny za životní a firemní jubilea.
  • Sick days 5 dnů.
  • Vzdělávací kurzy, školení.
  • Firemní akce.
  • Maximální podporu Vašeho nadřízeného nejen v době adaptace.

Máte zájem o tuto pozici?

Kontaktujte mě kdykoli telefonicky či e-mailem:

Dana Šoukalová

  • tel. +420 732 853 825

Prodavač(ka) / skladník v prodejně barev a laků

Požadujeme:

  • Základní znalost na PC.
  • Komunikativnost, spolehlivost.
  • Praxe v oboru vítána.

Nabízíme:

  • Kolektiv s velmi přátelskou a nekonfliktní atmosférou.
  • Úvazek dle dohody.
  • Nástup možný ihned.

Místo je vhodné také pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné a OZP.

  • tel.: +420 732 853 825