Oddělení drogerie

Úklidová a čistící drogerie

V kategorii úklidová a čistící drogerie nabízíme široký výběr čistících pomůcek a prostředků, desinfekčních prostředků, leštících prostředků a pomůcek, pracích prostředků, aviváží, úklidových kartáčnických pomůcek, antistatických přípravků a pomůcek, rukavic, hadrů, prachovek, drátěnek a bělících prostředků a to nejen pro domácnost ale také pro průmysl.

Domácí potřeby

V kategorii domácí potřeby je široký výběr aromatických přípravků, drobností pro domácnost, sáčků, pytlů, folií, svíček, ubrousků, kuchyňských utěrek a kolíčků.

Zdravotnické potřeby

V kategorii zdravotnické potřeby nabízíme lékárničky, náplasti, obinadla…

Osobní hygiena

V kategorii osobní hygiena lze vybírat z nabídky deodorantů a antiperspirantů, holící přípravků, výrobků pro intimní hygienu, přísad do koupele, masážních přípravků, mycích a masážních pomůcek, papírových kapesníčků, sprchových gelů, mýdel, toaletního papíru, ústní hygieny, vatových výrobků a vlhčených ubrousků.

Vlasová kosmetika

V kategorii vlasové kosmetiky nabízíme šampony na vlasy, kondicionéry na vlasy, balzámy na vlasy, gely na vlasy, laky na vlasy, tužidla na vlasy, barvící a odbarvovací přípravky, pomůcky pro úpravu vlasů, stylingové přípravky na vlasy a přípravky na trvalou.

Pleťová kosmetika

V kategorii pleťová kosmetika nabízíme krémy, gely, oleje, peelingy, přípravky proti vráskám, odličovací prostředky.

Tělová kosmetika

V kategorii tělové kosmetiky lze vybírat z nabídky tělových mýdel, krémů na obličej, sprchových gelů, tělových olejů, peelingů, přípravků proti celulitidě a striím a zeštíhlujících přípravků.

Dětská drogerie

V kategorii dětské drogerie nabízíme výběr z dětské kosmetiky, dětských plen, olejů, ubrousků a podložek.

Domácí potřeby

V kategorii domácí potřeby je široký výběr aromatických přípravků, drobností pro domácnost, sáčků, pytlů, folií, svíček, ubrousků, kuchyňských utěrek a kolíčků.

Technická drogerie

V kategorii technická drogerie naleznete bazénovou chemii, barvy na textil a autokosmetiku.

Zahrada

V kategorii zahrada nabízíme substráty, rašeliny, hnojiva a postřiky.

AUTOCOLOR DS s.r.o

Třebíčská 474
594 01 Velké Meziříčí
Tel/fax: +420 566 521 065
Mobil: +420 732 853 825
Provozní doba
obchodu + drogerie:
po - pá: 7.00 - 17.00
so: 8.00 - 11.00