Diagnostika závad vozidel a opravy vstřikování benzínových a naftových motorů

diagnostika-boshSystémy firmy Bosch pro vstřikování paliva do benzinových a naftových motorů jsou již řadu let využívány v řadě osobních i nákladních automobilů od všech významných světových výrobců vozidel. Důvodem takové obliby výrobků společnosti Bosch je vysoká technická úroveň, neustálý výzkum a vývoj nových výkonnějších systémů a v neposlední řadě i stálé zlepšování vlastností a spolehlivosti těch zařízení, které jsou již uvedeny na trh.

Také ve Vašem autě je s velkou pravděpodobností namontován některý z mnoha typů vstřikovacích jednotek „od Bosche“. A právě pro Vás byly vyvinuty diagnostické jednotky řízené počítačem, které dokáží spolehlivě, přesně a rychle určit jaký servisní zásah nebo úprava nastavení je nutná. A často odhalí poruchové stavy ještě dříve než se závada projeví viditelnou poruchou. Odborně vyškolená obsluha diagnostiky na pracovištích AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. tak může s předstihem zabránit větším škodám na vozidle a optimalizovat nastavení motoru.

tester-supervagTESTER SUPERVAG

Výpis chybových hlášení s možností vymazání; login; kódování; přizpůsobení; čtení jednotlivé hodnoty; grafy naměřených hodnot (bez ukládání do souboru), diagnostika akčních členů, - ukládání grafu naměřených hodnot do souboru (průběh zkušební jízdy), - přizpůsobení stavu měřiče ujeté vzdálenosti u podporovaných vozů.

Efektivní diagnostika vozidel je rozhodujícím předpokladem vynikajících výsledků práce a tím i konkurenceschopnosti autoopravny. Díky diagnostickým rozhraním a paměti závad řídicích jednotek palubní elektroniky moderních vozidel je totiž možné rychle zjistit příčiny problému. Nová „diagnostika komponentů“ diagnostického systému FSA firmy Bosch pomáhá lokalizovat závady rychle a jednoznačně: měřicí techniku a funkce motortesteru FSA lze nastavit na jednotlivé komponenty, které pak mohou být prověřovány bez demontáže. Novinkou, kterou se může pochlubit jen diagnostické zařízení FSA od Bosche, je generátor signálů, umožňující bezdemontážně prověřit signálové cesty počínaje snímači včetně přívodních kabelů a konektorů až po řídicí jednotky. Podstatně méně často pak dochází k časově náročným a často zbytečným výměnám dílů

Na základě telefonického rozhovoru či krátké návštěvy připravíme podrobný rozpočet opravy.
V případě potřeby Váš vůz vyzvedneme u Vás a po opravě ho přistavíme k Vám domů či do firmy.

AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.

Třebíčská 474
594 01 Velké Meziříčí
Tel/fax: +420 566 521 175
Mobil: +420 736 675 552
Provozní doba autoservisu:
po - pá: 7.00 - 17.00
so: po objednání
Provozní doba - Ojeté vozy:
po - pá: 8.00 - 17.00
so: 9.00 - 13.00

AC personalni_subpage-banner-automech-1

Anketa

U které pojišťovny máte povinné ručení?