Autoservis

bosh-service-logo

Bosch Car Service je:

  • autoservis pro všechny značky vozidel
  • autoservis, ve kterém lze provádět údržbu vozu
    i v záruce
  • celosvětová síť více než 14 000 autoservisů, kterým firma Bosch od roku 1921 nabízí svoje zkušenosti, znalosti a know-how
  • alternativní řešení pro majitele vozidel, kteří nechtějí servisovat své vozy ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost a to vše za optimální ceny
  • silný partner, jenž svými inovacemi utváří historii automobilové techniky

Servisní partneři Bosch Car Service používají moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, montují kvalitní náhradní díly Bosch, zkušení automechanici podstupují pravidelná technická školení a systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v autoopravárenství získávali z první ruky.

Pravidelný servis a údržba vozů i v záruce

Bloková výjimka umožňuje, při dodržení předepsaných technologických postupů a s použitím patřičných informací a přístrojů, vyškolenému odbornému personálu, provádět servisní prohlídky i u automobilů v záruce.

Přístup k technickým informacím výrobců vozů

Bosch má přístup k aktualizovaným technickým informacím pro jednotlivé značky vozidel. Pro autoservisy tak může Bosch dodávat elektronický systém informací – Bosch ESI[tronic], což je nejrozsáhlejší systém obchodních, technických a diagnostických informací od všech významných výrobců vozidel

Diagnostické přístroje Bosch

Špičková diagnostická technika firmy Bosch je vyvíjena současně se systémy připravovanými do prvovýbavy vozidel. Profitujte z našeho know-how a důvěřujte pravidelně školeným odborníkům, kteří získávají informace a podporu z první ruky, přímo od výrobce.

Nejmodernější diagnostika závad a opravy vstřikování benzin a diesel

Firma Bosch, jako jeden z předních dodavatelů vstřikování benzin a diesel do prvovýbavy, současně používá i vlastní diagnostické vybavení pro autoservisy.

Znalosti a zkušenosti servisních odborníků absolvujících pravidelná technická školení

Technická školení pro vzdělávání personálu autoservisů probíhají pod vedením zkušených lektorů ve vlastním školicím středisku Bosch (teoretická i praktická část). Splňuje vysoké odborné požadavky dané současnou úrovní autotechniky.

Bosch rozumí i Vašemu autu – přijeďte do značkového autoservisu Bosch, přijďte do autoservisu AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.

 

AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.

Třebíčská 474
594 01 Velké Meziříčí
Tel/fax: +420 566 521 175
Mobil: +420 736 675 552
Provozní doba autoservisu:
po - pá: 7.00 - 17.00
so: po objednání
Provozní doba - Ojeté vozy:
po - pá: 8.00 - 17.00
so: 9.00 - 13.00

AC personalni_subpage-banner-automech-1

Anketa

U které pojišťovny máte povinné ručení?